FORTELOCK Decor

Zvýrazníte vzhľad akéhokoľvek interiéru a zároveň si veľmi zjednodušíte predchádzajúcu montáž.

Hrajte sa a bavte sa, užite si zmenu interiéru vo svojom dome, pracovni alebo na pracovisku. Dlažba Fortelock sa upevňuje pomocou pevných zámkov, ktoré sú skryté a po montáži ich nevidno. Povrch tak pôsobí celistvo a uhladene.

Elegantná horná vrstva PVC je dokonale spojená so spodnou vrstvou homogénneho PVC. Vy vďaka tomu získate odolnú, bezpečnú a estetickú podlahu. Nemusíte sa zaoberať opravou pôvodného podkladu, Fortelock DECOR si nevyžaduje žiadne špeciálne postupy, ani úpravy. Iba ho položíte a používate.

 

Prečo práve FORTELOCK Decor?

  • atraktívny vzhľad
  • vysoká odolnosť voči opotrebeniu
  • vysoká chemická odolnosť povrchu
  • jednoduchá údržba
  • odolnosť voči stoličkám na kolieskach
  • vzájomne kombinovateľné vzory
  • ekonomická výhodnosť
  • antialergické prostredie
  • jednoduchá montáž

Čo znamená heterogénna podlahovina?

Označenie heterogénna podlahová krytina vystihuje zloženie materiálu obsahujúceho niekoľko vrstiev. Tie sa líšia zložením alebo prevedením. Či už hrúbkou nášľapnej (úžitkovej) vrstvy, stupňom záťaže podlahovej krytiny, stupňom oteruvzdornosti, deformáciami po zaťažení a ďalšími parametrami. Ochranná povrchová úprava zaistí ľahkú a bezproblémovú údržbu a okrem toho vďaka tejto vrstve je podlaha odolná voči baktériám. Protišmykový povrch je zasa bezpečný a navyše aj odolný voči nečistotám a vzniku škvŕn.

TYPY
Vyzerá ako kameň, ale s vlastnosťami PVC. Zoznámte sa s týmto výnimočným druhom dlažby z kolekcie Stone, ktorá vytvára nezabudnuteľný dojem kamenného povrchu.

Miesta použitia:
Haly, chodby, verejné priestory, kancelárie, pracovne, showroomy, zázemie pre zamestnancov, obchody, veľtrhy, reštaurácie a hotely.

Tip pre vás
Dokonalé PVC béžovej farby priestor osvetlí a jemné odtiene na vzore zároveň zakryjú prvotné šmuhy. Čistenie podlahy potom nebude také namáhavé.

 
Húževnatý homogénny PVC materiál konštrukčne dokonale pripevnený na spodnej PVC vrstve predstavuje kategóriu SOLID. Vysoko odolnú povrchovú podlahovinu tvorí iba jeden materiál, preto prípadné znehodnotenie hornej vrstvy nie je hneď vidieť. Tento model odporúčame do miest s vysokou záťažou. Okrem toho svetlá farba nezatemní priestor a kombinácia jednotlivých odtieňov povrch opticky zjednotí.

Miesta použitia
Haly, verejné priestory, kancelárie, zázemie pre zamestnancov, obchody, reštaurácie a hotely, recepcie.

 


Dokonalá imitácia dreva zútulní každý priestor. Zvoľte si do miestnosti tento výnimočný druh dlažby z kolekcie Wood, ktorá vytvorí nezameniteľný dojem prírodného dreveného povrchu.

Miesta použitia
Haly, chodby, kancelárie, pracovne, kuchyne

Tip pre vás
Dlažba Fortelock je pokrytá odolnou nášľapnou vrstvou, preto ju len tak ľahko nezničia ani pazúriky domácich miláčikov, ani kamienky na topánkach.