FORTELOCK Industry

FORTELOCK 2010, 2020, 2040

Tento druh dlažby odporúčame na miesta, ktoré sa vyznačujú vysokou záťažou, požiadavkou na odolnosť a kvalitnú a rýchlu pokládku a renováciu. Ich uplatnenie nájdeme najmä vo sfére priemyslu, kde sa veľmi často používajú. Či už ide o strojársky priemysel, farmáciu alebo sklady a expedíciu.

FORTELOCK Light

FORTELOCK 2050, 2060, 2080

Tento druh podlahy odporúčame na miesta, ktoré nevyžadujú maximálnu odolnosť voči záťaži, ale aj tak ide o technické priestory. Táto podlaha je vhodná najmä do domácností – garáží, pivníc, kotolní, ale aj fitness centier, škôl či komerčných priestorov.

FORTELOCK Decor

Business, Home, Solid

Elegantná horná vrstva PVC je dokonale spojená so spodnou vrstvou homogénneho PVC. Vy vďaka tomu získate odolnú, bezpečnú a estetickú podlahu. Nemusíte sa zaoberať opravou pôvodného podkladu, Fortelock DECOR si nevyžaduje žiadne špeciálne postupy, ani úpravy. Iba ho položíte a používate.

FORTELOCK Invisible

FORTELOCK 2030

Vysoká odolnosť materiálu voči záťaži, protišmykový povrch, perfektný zámkový systém, ktorý pevne drží dlaždice pri sebe, chemická odolnosť, špeciálne navrhnutý vzor, ktorý uľahčuje čistenie, a v neposlednom rade systém odvodných kanálikov Air Flow, ktorý bráni zadržiavaniu vody pod podlahou a umožňuje ju vetrať.